itiraf eden kadınlar, aldatan kadınlar, kadin itirafları

2010-03-04 21:36:00

 

 
merdivensizkuyu, Kadın , 36 , İstanbul
1 ay 21 gün önce gönderdi.
Kafamı hangi taşlara vurayım
 
"Kocamı Aldattım; Bari Değecek Biri Olsaydı Klübü"nü kuruyorum. Üye olmak isteyenler sıraya girsin.

kulaktankulağa, Kadın, 27 , Şanlıurfa
2 ay 1 gün önce gönderdi.
Duşa da girsem mi
 
"Yak bir keyif sigarası, aldattım seni." diye mesaj aldım, bunalımdayım.

Mavimasmavi, Kadın , 29 , Eskişehir
2 ay 1 gün önce gönderdi.
Karda yürür iz belli etmez
 
Bugüne kadar çok defa aldattım sevgililerimi. Hiçbirinde de yakalanmadım. Oysa yakalanmayı çok isterdim, bir gün birisi yakalasın veya fark etsin ben de ona açıklama yapayım, özür dileyeyim... olmadı, olmayacak sanırım.

slimfitiraf, Kadın , 24 , Ankara
2 ay 5 gün önce gönderdi.
Ayarsız
 
Çok kıskanç olan sevgilimi beni boğuyor diye aldattım. Kıskanç olmayan sevgilimi de kıskanç olmadığından ötürü kızdığım için aldattım. Sevgililerim mi yoksa ben mi ayarsızım bilmedim?

tortelini4peynir, Kadın , 30 , İstanbul
4 ay 15 gün önce gönderdi.
10 yılda neler oldu
 
İtiraf.com ile tanışdığımda üniversiteyi kazanıp İstanbul'a gelmiş bir kızdım. Yayınlanan itiraflar bana yaşanılamaz kadar uçuk gelirdi. 10 yılda neler neler oldu ve burada yazanların hemen hemen birçoğunu yaşadım. Aldatıldım, aşık oldum, evlendim, aldattım, kariyer yaptım, mutsuz oldum, boşandım, depresyona girdim, kedim oldu, tekrar mutlu oldum... Bütün bunlar olurken itiraf.com beni avuttu, burada benden kötü durumda olanlar hep vardı. İtiraf.com beni İstanbul'a alıştırdı...

nikmikhakgetire, Kadın , 24 , İstanbul
5 ay 5 gün önce gönderdi.
Hayırsız evlilik
 
Kocamı balayımızda aldattım ya, artık bu evlilikten hiç umudum yok...

gitmedesene, Kadın , 23 , Mersin
7 ay 4 gün önce gönderdi.
Evlilik denen şey
 
Daha önce de defalarca yaptım, hiç birinde pişman olmadım. Ama bu kez farklı; sevmediğim kocamı, hala deliler gibi aşık olduğum eski sevgilimle aldattım. Bu kez öyle pişmanım, öyle çok utanıyorum ki kocamın yüzüne bakacak yüzüm kalmadı.

blau_angel, Kadın , 26 , İstanbul
7 ay 18 gün önce gönderdi.
Havalimanında aşk
 
Bir dergide görmüştüm fotoğrafını ilk. Gülümseyip, "Bu fotoğrafınla kimbilir kaç kadını baştan çıkarıyorsundur?" demiştim. Unuttum sonra o günü. Ta ki, havalimanında karşılaşana dek. Henüz bavullarımı almamıştım ve sen tüm güzelliğinle bana bakıyordun. Gülümsedim ve sadece biraz daha yakından görmek istedim seni. Yaklaştım, gerçekten çok ama çok çekiciydin! "Kendine gel kızım, yavaş, etkisine kapılma!" dedim. Yine de dayanamayıp yanına geldiğimde kokunu içime çektim. Tanrım kokun... Kokun da dış görünüşün kadar güzeldi. Kendime engel olamadım, hayatımda sevdiğim bir başkası olmasına rağmen, vicdanım hafifçe sızlamasına rağmen... Aldım seni hayatıma! Evet, itiraf ediyorum. Ben gönlümü bir başkasına kaptırdım ve üç yıllık parfümümü aldattım!

gemibirazsolamıcekiyo, Kadın , 25 , İstanbul
8 ay 15 gün önce gönderdi.
Çelişkiler, çelişkiler
 
Hiç hak etmediği ve onu sevdiğim halde; sanırım biraz da, uzun zamandır uzakta olmasından dolayı onu aldattım. Aşk olmadan cinsellik oluyor oluyor da, o anlık hazdan başka hiçbir his olmuyor insanın içinde. Onu aldatmış gibi hissetmiyorum ve utanmıyorum. Ama ne yaman çelişkidir ki, "Nasıl olur da böyle bir şeyden utanmam?" diye utanıyorum. Sanırım kabul etmesem de, durumdan fazla etkilenmişim.

17019
0
0
Yorum Yaz