gerçek itiraflar, gerçek itiraf 18, gerçek itiraf oku

2010-03-04 13:38:00

 

Aşk bu olmalı
 
Kadıköy'den Bostancı'ya gitmek için annemle otobüs beklerken beyaz BMW jipin içindeki dünyalar tatlısı insanı görene dek aşkın tanımını yapamazdım. Sen de beni gördün onca mesafeye rağmen. Lütfen itirafçı ol, lütfen bunu oku ve bana ulaş gerçek kahramanım! bakayım / mesaj atayım
iştegidiyorum, Kadın , 40 , Antalya
13 saat 53 dakika önce gönderdi.
En gerçek yalan
 
Meraklı sevgilimin telefonuma casus program yükleyerek dinlediğini anladım. Hemen bir kız arkadaşımı arayarak, "hamile olduğum ve karısını arayıp her şeyi anlatacağım, çocuğu da doğuracağım" yalanını gayet inandırıcı bir şekilde oynadım ki, dinlerken duysun ve telefon dinlemek nasıl oluyormuş öğrensin. Arkadaşımdan gelen cevap "Babasının o olduğuna emin misin sen? Hani şu X olmasın sakın!" oldu. Şimdi nasıl çıkacağım bu saçmalıktan bilmiyorum. Normal insanlar gibi davranamadığımı, başımı belaya sokmakta üstün yetenek sahibi olduğumu bir kez daha anlamış bulunuyorum. Sizler de bilin istedim.

loyal26, Kadın , 40 , Antalya
19 saat 37 dakika önce gönderdi.
Aşığım sana
 
İtiraf ediyorum Necati Bey, aşığım sana. Tüm kalbimle, yüreğimle yazıyorum; senin duruşuna, olaylara yaklaşımında gösterdiğin iyi niyet ve fedakarlığa, cömertliğine, senin olmayan çoçuklar için bile harcamaktan kaçınmadığın parana, duyarlığına aşığım... Keşke bir dizi karekteri olmaktan öte; gerçek hayatta da böyle Necati Bey'ler, adamlar olabilse... Anladım ki aşk ne fiziksel özelliklerde, ne de boy postaymış. Aşk sana ve çevrendekilere insanca davranıp, koruyup kollanabilmekmiş.


 
 
gül-kurusu, Kadın , 29 , İzmir
3 gün 13 saat önce gönderdi.
Kızlar-Erkekler
 
Son gittiğim düğünde bir grup çocuk oyun olarak yerdeki konfetileri toplamaya başladılar. 4-5 yaşlarında bir kız ve bir erkek çocuk topladıklarını aynı torbada biriktiriyordu. Bir süre sonra kız sadece torbayı taşımaya, erkek toplamaya devam etti. Toplama işi bitip sıra paylaşmaya geldiğinde kız torbayı vermek istemeyince delikanlı isyan etti. "Hep beni çalıştırdı. Onun yüzünden yoruldum, terledim. Şimdi de hakkımı vermiyor" 7-8 yaşlarındaki abisi teselli etti küçüğü; "Oğlum alışacaksın. Kızlar hep böyle yaparlar" Hayır bir yerde bir yanlış var ama, çocukların sözlerinde mi, gerçek hayattaki örneklerde mi, yoksa bu düşünce yapısının yanlış olduğunu düşünmek isteyen bende mi hala onu düşünüyorum.


 
 
idrakyolları, Kadın , 33 , İstanbul
5 gün 23 saat önce gönderdi.
İltifat
 
Aradı, "Benimle ilgili iltifatın(!) yayınlanmış." dedi. Bir de soruyor neden onunkiler yayınlanmıyor diye. Benimkiler iltifat değil güzelim gerçek, dilbilgisi olayına hiç girmiyorum.


 
 
pierlugi, Erkek , 28 , İstanbul
7 gün 23 saat önce gönderdi.
Cevizlibağ
 
 
20 Şubat gecesi saat 03.00'te Cevizlibağ metrobüs durağında duran, gerçek olduğuna inanamadığım, eğer alkolün etkisi yoksa aşık olduğum kız, serserilerin yanından gelip yanımda durmuştun ve nereye gittiğini sorduğumda Avcılar'da ineceğini söylemiştin. Benim aklım Cevizlibağ'da, kalbim Avcılar'da kaldı. Lütfen burada ol...


 
PembePanter, Kadın , 33 , Ankara
8 gün 2 saat önce gönderdi.
Korkak
 
 
Çevremdeki insanlar sert bir yapıya sahip olduğum izlenimi yarattığımı, azimli, cesur ve kafasına buyruk yaşadığımı ve bu yüzden soğuk biri olduğumu söylerler. Yıllardır ben de bu şekilde yaşadım. Cesur ve azimli. Ancak gerçek bir korkak olduğumu ve aslında hiç azimli biri olmadığımı, kocam iş nedeniyle şehir dışına çıkınca gece sabaha kadar korkudan ağladığımda anladım. Üç gündür evime gitmek için işten çıkıyorum ama kendimi kardeşimde buluyorum. Bu yaşımda kendime bunu yakıştıramıyorum. İtiraf ediyorum, yanımda biri olmadan ben bir hiçim. Evin içinde, sokaktan gelen köpek havlamasından bile korkan bir zavallıyım.


yokcanımm, Kadın , 22 , İstanbul
10 gün 12 saat önce gönderdi.
Haberin yok ölüyorum
 
 
4 senedir aşık olduğum Orçun, sen hala bu durumdan bihaber olsan da, asla da bilmemen gerekti zaten... Lakin hak etseydin, şu an her ne kadar çok uzakta da olsan bir yolunu bulup geç de olsa söylemesini bilirdim. Fakat şu da bir gerçek ki; aşık olduğum ve aşkın ne olduğunu bilmemi sağlayan ilk ve tek kişisin. Seni seviyorum, sense başkasını...

passanger, Erkek , 28 , Çorum
11 gün 12 saat önce gönderdi.
Asker
 
 
Askerde devriyeye gittiğimiz köyün birinde, çocuklar geliyor yanıma heyecanla. İçlerinden birisi soruyor elimdeki silahı göstererek "Asker abi, bu silah gerçek mi?" diye; "Evet, gerçek." diyorum. "Yani ateş edersen öldürür mü bizi?" diyor, "Öldürür ama size neden ateş edeyim ki?" diyorum. Yanındaki çocuğu gösterip "Buna ateş et, ölsün." diyor. Çocuk korkarak babasının yanına gidiyor ve ağlayarak "Baba, bu asker abi ateş edip beni öldürecek!" diyor. Babasının yanında duran komutan bir hışımla yanıma gelip bağırıyor bana. Çocuklar, böyle yaparsanız konuşmam ama bir daha sizinle haberiniz olsun.

45902
0
0
Yorum Yaz