aldatma itiraf, aldatma itirafları, aldatma

2010-03-03 21:03:00

 

 
Bugünlerde ailemiz küçük çaplı bir Brezilya dizisine sahne oluyor. Aslında uzun bir süreç ama dün itibariyle doruğa ulaştı. 40 yaşında olan dayım, yengemle evlendiğinde yengem o sene üniversiteye başladı. Dayım yengemle hem evlilik yaptı, hem onu okuttu, öğretmen çıktı. Her yönüyle mükemmel olan ve herkesin hayalinde olan dayımın yengemi aldattığı ortaya çıktı. Aldatma sadece görüşme boyutunda idi ve yengem bunu abartarak sülale meselesi yaptı. Uzun seneler, geniş sülaleler karşı karşıya geldi. Sonunda boşandılar ama dini nikahları kaldı. Dayım 2 sene sonra diğer kadınla evlendi; kadın da ünlü bir aileden, eğitimli ve çok güzel. Yengem pişman oldu ve asla başkasıyla olmayı düşünmedi. Sonradan 2. yengem dayımla ilk yengemin buluştuklarını öğrendi. Ayda birkaç kere buluşup sevişiyorlarmış. Bu olay çok duyulmadı. En sonunda 1. yengem 2. yengemle konuşup kuma gelmek istediğini, kocasını unutamadığını ve sevdiğini söyledi. Resmi nikahı elinde olan 2. yengem ise uzun süre sonra bunu kabul etti. Sonuç olarak; dayım 2. yengemle resmi evli ve mutlu, 1. yengem de evler ayrı ama çok yakın olmak üzere eski resmi eşine kuma gitti ve o da mutlu. Dayım ise sanırım en mutlu olanı. Dün 1. yengemin şu itirafıyla da ben şoktayım. "Keşke ayrılmasaydım da bu kadın kuma gelseydi, adam resmi olarak benim olsaydı, erkek işte sonuçta başka kadınla olacaktı, keşke kontrolümde olsaydı."


 
 
küçükpatron, Erkek , 31 , İzmir
2 ay önce gönderdi.
 
Beş yıldan sonra ilk defa bir aldatma denemesi yapayım dedim, eve dönerken aklımdaki tek şey bu kadar kolay olmaması gerektiğiydi. Suçluluk duygusu oluşturmayacak kadar hatta. Plajda güzel bir popoya gizlice bakmaya çalışırken bile daha çok adrenalin salgıladım ben.


 
 
thyteiralı, Erkek , 48 , İstanbul
2 ay 26 gün önce gönderdi.
 
İlkokul öğretmenimiz, yaşadığınız günün değerlendirmesini yapmadan uyumayın derdi bize. Sitemizden öğrendiklerim: Kozalaklar, meşe palamutları, öküzler, büyülü bahçe, yabancı filmler bittikten sonra Türk ismi aramak, yolculuklarda istenmeyen sohbetlerden korunma taktikleri, yakalanmadan aldatma taktikleri, sarışınlardan gelebilecek kazalara hazırlıklı olmak, trafikte kadın sürücülere saygılı olmak, trafik polisinden ceza almama taktikleri...


 
 
adrenalinimben, Kadın , 27 , Ankara
4 ay 4 gün önce gönderdi.
 
Evliliğimizin üçüncü ayında gece yarısı gelen telefona uyanmıştık. Arayan amcamdı. Aynı şehirde yaşadığım kuzenimi kocası hastanelik edene kadar dövmüş, o da çaresiz babasını arayarak gelip kendisini almasını söylemişti. Bu kadar eziyetin sebebi ise büyük bir aşkla(!) evlenen kuzenimin aldatıldığını öğrenmesiydi. O gece amcamın uyumadan, ağlayarak evimde sabahladığını dün gibi hatırlıyorum ve o gece kocama sımsıkı sarılarak; ''Sakın sen bana bunu yapma, sakın beni aldatma.'' diye ağladığımı! Evliliğimde geçen yedi yılın ardından ne ben ağlayarak kocasına sarılan aşık kadınım, ne de o; ''Seni hiç üzmeyeceğim!'' diyen aşık adam. Keşke aldatılsam da sevgisizlik sebebime kılıf olsa, keşke...


 
 
mavidünyambenim, Kadın , 32 , İstanbul
4 ay 7 gün önce gönderdi.
 
Bana zaman zaman şöyle mesajlar geliyor: "Neden özel hayatınla ilgili itiraf yazıyorsun, herkes bilmeli mi, ne gerek var bu tür itiraflara?" Evet herkes bilmemeli ama amacı itirafların cesurca yapılabildiği ve formatı zaten bu olan bir sitede olmalı ve herkes bilmeli ki sorunlar yalnız bizde değil, herkeste varmış. Herkeste erken boşalma olabilir-miş, vajinismus diye bir şey var-mış, Türk kadını da g-string giyer-miş (hem de dantelli, renk renk), herkeste aşk, herkeste nefret , herkeste aldatılma-aldatma, herkeste özlem ve bekleyiş varmış. Herkes -erkekler de- ağlarmış, herkes güler, herkesin çocuğu olur, bazılarının olmazmış. Kimimizin maddi kaygısı çok, kimimizin tuzu kuruymuş. Yani hepimiz normal insanmışız. Buraya itiraf edemeyeceksem, bu site neden var? Burada paylaşamayacaksam, bu site neden var? Ben korkmadan, çekinmeden itiraf edebileyim diye burdayım. Bana bu abuk soruları soranlara da ben sormak isterim: "Siz neden varsınız?" Siz olun ya da olmayın, yorumlar iğnelesin,kızsın köpürsün ya da alay edilsin; umrumda olmaz. İtiraf.com iyi ki var! Nice güzel itiraflara.


 
 
asiladam, Erkek , 38 , İstanbul
4 ay 9 gün önce gönderdi.
 
 
Ben ... ile tanışalı 6 yıl oldu. Onun sayesinde gerçekleri daha iyi tahlil etme imkanım oldu, tabii ki yaşanmışlıklar olarak. Önceleri çok abartı bulurdum yazılanları, "Hadi canım sen de!" derdim, bu kadar da olmaz. Sonraları ise birebir yaşayarak sağlaması oldu olayların. Aşk, tutku, ihtiras, intikam, aldatma, ayrılık, yalan yoğruldu benimle birlikte ve olgunlaştığımı hissettim itiraf com'la beraber. Ama çoğu zaman da "Bu biz miyiz?" dedim içim burkularak. Daha güzel günleri beraber yaşamak dileğiyle, kutlu olsun 10. yaşın .....


 
 
dısıultraslan, Kadın , 27 , İstanbul
4 ay 12 gün önce gönderdi.
 
6 yıl önce başladığım bu güzel yolculukta, sayesinde süper insanlar tanıdığım, ilave olarak hayatımdaki boşluğu doldurmamı sağlayan kişiyi tanımama yardımcı olan, aşk, sevgi, nefret, kin, aldatma her şeyi birarada toplamayı başaran güzel site; iyi ki varsın ve hep olmalısın. Birlikte nice 10 senelere!


 
 
fgndrn, Kadın , 26 , İzmir
6 ay 17 gün önce gönderdi.
 
Evliliğimizin 4. ayında beni aldatma teşebbüsünü eline yüzüne bulaştırıp tarafımdan cümle aleme rezil edilen kocamla haftasonunda savaş halindeydik. Ateşli bir laf mücadelesi sırasında birkaç ay önce başımdan zar zor defettiğim biri olduğunu, yani birinin bana aşık olduğunu söyledim. Şimdi üç gündür sabahlara kadar uyuyamayıp bunu düşünen, etrafımdaki herkese potansiyel olarak bakan bir adam oldu çıktı. Şimdi tecrübeyle sabitledi benim uykusuz gecelerimin sebebi. Canıma değsin. Ey aşk sen nelere kadirsin...


 
 
erkekadamınhiçbişeyiolmaz, Erkek , 28 , İstanbul
7 ay 7 gün önce gönderdi.
 
Karımı aldatma yolunda emin adımlarla ilerlediğim şu günlerde, hatta benden büyük bir de sevgili bulmuşken, dün gece rüyamda karımın benden önce davranıp beni aldattığını gördüm. O anki psikolojiyi bir ben bilirim bir de aldatılan biri. Ey ilahi adalet, aldım ben mesajı, sen merak etme.


 
 
candyhayrani, Kadın , 29 , Ankara
9 ay 11 gün önce gönderdi.
 
"Beni ilişkimiz boyunca hiç aldattın mı?" diye sordum. "Valla bir kız vardı arkadaşlar ayarlamış; çok güzeldi ama ben kabul etmedim. Bunu kabul etmeyen adam ya i..edir ya da sevgilisine sadıktır." dedi. "Seninki hangisi?" dedim. Çam devirme değil. Yok yani sadık olmadığını bildiğim için şey ettim.

28596
0
0
Yorum Yaz